Pills - www.lidagreen.de

Jak tablety Lida fungují
Myšlenka je jednoduchá. Jakmile přípravek potlačí chuť k jídlu a dodá energii, člověk se začne pohybovat. Protože tedy nejí sacharidy a pohybuje se, musí energii odněkud získat. Tímto způsobem se starý tuk rozpouští. Mohli byste sedět doma, ale účinek by nebyl tak působivý. Nejlepší je kombinovat to s pohybem, ovocem a zeleninou, zdravou stravou a aktivním životním stylem. Výsledky závisí také na vás!

Užívání vegetariánských kapslí LiDa vede k výraznému snížení chuti k jídlu a příjmu potravy v množství, na které je tělo zvyklé. Lidský organismus nerad „hladoví“ a začne využívat tukové zásoby uložené v těle a zároveň odbourávat a zužitkovávat nestrávené a nevyužité zbytky potravy – nahromaděný „odpad“. Začíná proces detoxikace a hubnutí. V důsledku toho se na začátku příjmu může objevit dočasná slabost, žízeň, závratě, nespavost, neklid nebo dokonce podrážděnost; u mužů je možná i dočasná sexuální slabost.
LiDa Daidaihua je doplněk stravy na bázi speciálně vybraných rostlinných extraktů.

SLOŽENÍ LIDA:
Každá kapsle přípravku Lida obsahuje následující extrakty:

  • Extrakt z hořkého pomeranče 41 %.
  • Semena kasie 26 %.
  • Indický lotos 11%
  • Alisma Orientalis 18%.
  • L-karnitin 4%

Jedno balení přípravku Lida obsahuje
30 kapslí

Lida Green by neměli užívat lidé s onemocněním srdce, vysokým krevním tlakem (hypertenzí) nebo po mozkové mrtvici!
Přípravek není lék.

Návod k použití:
– 1 kapsle denně před nebo po snídani. Neužívejte více než 1 kapsli denně.
– Pijte více vody a jezte více ovoce. Příliš málo vody v těle snižuje hladinu glukózy v těle, což vede ke slabosti a závratím.
– NEvynechávejte jídlo! Zejména snídani a oběd. Během užívání tobolek je důležité dodržovat pravidelnou stravu, která zahrnuje vodu a ovocné šťávy.
– Během užívání přípravku Lida nekonzumujte alkohol. Ten neutralizuje její účinek.

Indikace:
– Kapsle na hubnutí Lida nejsou vhodné pro děti do 16 let a pro starší osoby nad 65 let.
– Kapsle nejsou vhodné během těhotenství a kojení.
– Kapsle neužívejte, pokud máte vysoký krevní tlak, srdeční, oběhové nebo jaterní problémy.
– Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přípravek nemůže nahradit pestrou stravu
– Přípravek neužívejte, pokud užíváte léky.
– Lida není lék

Doporučená strava při užívání tablet Lida
Pijte několik litrů vody denně. To je pro tělo velmi důležité, protože voda ho čistí, pomáhá vylučovat toxiny a udržuje plný žaludek, takže je potlačena neustálá chuť k jídlu. Jezte lehká jídla, více ovoce a zeleniny a pijte ovocné šťávy.

Pokud nepijete dostatek vody, může vás bolet hlava a necítíte se dobře, proto je to velmi důležité.

Pokud máte problémy se spánkem, snažte se co nejdříve vypít Lida dietní pilulky a vyhněte se mnoha nápojům s kofeinem. Lida sama o sobě má revitalizační účinek a není vhodné pít více kávy a kolových nápojů, protože ty mohou způsobit bušení srdce a mírné zvýšení krevního tlaku. Jedna káva ráno je dostačující.

Po několika dnech užívání přípravku Lida a pití většího množství vody si tělo na nepříjemné pocity zvykne.

Za každou cenu se vyhněte tukům: okamžitě se vzdejte majonézy, sladkostí, tučného masa atd. Je skutečně nereálné věřit, že se můžete zcela vyhnout konzumaci tuků. Každé tělo však potřebuje určité množství tuku, které mu neškodí. Stačí zajistit, aby toto množství bylo minimální. Lida snižují chuť k jídlu a dodávají pocit sytosti, ale nemohou nahradit plnohodnotné jídlo, takže nehladovte, ale snězte něco ráno, k obědu a večer.

Jednou týdně se zvažte a sledujte vývoj své hmotnosti. Častější vážení je zbytečné a může jen zničit vaši motivaci.

Ke skutečným změnám hmotnosti dochází v intervalu jednoho týdne. Normální rychlost úbytku hmotnosti je jeden až dva kilogramy za týden. Více není nijak zvlášť žádoucí, protože by to mohlo být příliš drastické a nebylo by to pro vás dobře přijatelné. Budou týdny, kdy vaše hmotnost zůstane stejná jako při posledním měření: nebojte se, je to zcela normální.

V neposlední řadě se těšte ze svých úspěchů a pečujte o své sebevědomí a úsměv: Pokud vypadáte dobře ve svých vlastních očích, budete dobře vypadat i před ostatními.

Když začnete užívat tablety Lida na hubnutí, může být obtížné si zapamatovat výživové potřeby vašeho těla. Tablety Lida potlačují chuť k jídlu tak dobře, že si budete myslet: „Nemám chuť na jídlo, tak nemusím jíst“. Tak tomu však není. Během užívání tablet Lida na hubnutí musíte jíst. Nejdůležitější je zdravě snídat a jíst čtyřikrát až pětkrát denně. Malé porce, zdravé jídlo, zelenina: vybírejte si podle svých preferencí. Možná si řeknete: „Skvělé, když nebudu nic jíst, tak zhubnu“ (podívejte se na nejoblíbenější diety). Ale je to skutečně tak?

Ke spalování tělesného tuku je nutné jíst. Je fakt, že tělo potřebuje především energii. Bez dostatku energie tělo přeměňuje svalové bílkoviny na energii, která pohání mozek, nervový systém a červené krvinky.

Tyto speciální tkáně nemají žádné metabolické mechanismy pro spalování tuků. Spalují pouze sacharidy. Když příjem sacharidů klesne pod požadavky, tělo začne přeměňovat bílkoviny na sacharidy, aby uspokojilo své potřeby. Konečným výsledkem je úbytek svalové tkáně.

Váha sice ukazuje, že jste „zhubli“, ale ztratili jste spoustu tkáně spalující tuk. Svalová tkáň spaluje 70 % tělesného tuku, takže ztráta svalové hmoty snižuje vaši schopnost spalovat tuk.

Ve skutečnosti může být „váha“ ztracená během diety až 10-20 % hmotnosti ve formě úbytku svalů. Proto nakonec nejenže tuto váhu získáte zpět, ale ještě o něco více. Je to proto, že se snižuje schopnost spalovat tuky.

Pokud se budete řídit těmito radami, zhubnete s Lida DaiDaihua rychle a snadno. Vyškrtnutí škrobů a sladkostí je dobrý nápad, jak zhubnout, ale přesto je nutné užívat zdravé doplňky stravy, aby byl proces hubnutí účinný.

DŮLEŽITÉ! Vzhledem k nové evropské směrnici a zákazu používání oxidu titaničitého ve farmaceutickém průmyslu byl vnější obal kapsle nahrazen novým typem bez obsahu oxidu titaničitého. Z tohoto důvodu je barva kapsle světlejší.

Koupit tablety Lida zde!